Technický popis

Výkon: Kvalitní komponenty, velká síla, spolehlivý a stabilní výkon

Systém pohonu dvou kol

Terénní vysokozdvižný vozík je odolný a kompaktní se systémem pohonu dvou kol. Speciálně vyvinutá konstrukce nosného rámu do náročného a těžkého terénu. Dodáváme v provedení pohonu 4x2, u nosností 4000 a 5000kg je možné tyto vozíky dodat i v provedení pohonu všech kol 4x4.

Řídící náprava

Oscilační (kyvná) řídící náprava umožňuje, aby kolo překročilo přes překážky, tak udrží stroj a náklad v rovině. Plovoucí řízení & řídící pneumatiky poskytují vynikající trakci a stabilitu. Úhel natočení kol je od 43,6° až 70° s malým poloměrem otáčení. 

Převodovka se 100% uzávěrkou diferenciálu

Vysokozdvižný vozík s převodovkou POWER-SHIFT s měničem točivého momentu je vybaven dvěma pedály - krokování a kontrola brzd, což umožňuje rychlejší cykly při manipulaci. 100% uzávěrka diferenciálu je speciálně navržena do těžkých terénů pro dokonalou trakci při jízdě v drsných provozních podmínkách. 
Motory

Dieselové motory YANMAR 4TNE98 a PERKINS 1104C-44T jsou světově známé svým vynikajícím výkonem, spolehlivostí, ekonomickým provozem a dlouhou životností. Speciální časové žhavící svíčky umožňují rychlejší nahřátí v chladnějších klimatech. 
Plovoucí systém uložení rámu - méně vybrací & větší komfort

Vysokozdvižný vozík je osazen plovoucím systémem uložení rámu - ROP. Inženýři využili nejnovější ergonomie pro pohodlí obsluhy. Vynikající - plně plovoucí kabina obsluhy je instalována na gumových silentblocích, místo tradičního tuhého upevnění. Plovoucím uložením se výrazně snižují vibrace stoje, celkově zvyšuje pohodlí obsluhy. Ovládací prvky pojezdu a hydrauliky jsou umístěny dopředu pro lepší ergonomické a přirozené ovládání.Manévrovatelnost a vysoká světlá výška vozíku

Vysoká světlá výška vysokozdvižného vozíku nabízí lepší ovladatelnost a umožňuje pohyb vozíku v náročnějších terénech.

Kvalitní a odolné pneumatiky

Hrubé speciální těžkotonážní nákladní terénní pneumatiky s hlubokým dezénem s širokou stopou pro vynikající stabilitu a zatížení v náročném pracovním prostředí.

Pevný zdvihací stožár s dobrým výhledem

Široký zdvižný rám umožňuje vynikající viditelnost, zlepšuje efektivitu práce a umožňuje bezpečný provoz vysokozdvižného vozíku. Speciální uložení zdvižného stožáru snižuje kroucení při manipulaci s nákladem na nerovném terénu při zachování dobrého výhledu přes zdvihací věž na předmět manipulace.Rozpis prvků vysokozdvižného vozíku
VýkresyTechnické parametry- dataKontaktujte nás

Jsme výhradním zástupcem světově uznávané značky HELI. Prodejem manipulační techniky se zabýváme více jak 18 let. Disponujeme širokým servisním zázemím, rozsáhlými sklady manipulační techniky a rovněž vlastním skladem náhradních dílů. www.gekkon.org

Adresa

GEKKON International s.r.o.
Hradišťská 407
533 52 Pardubice
Tel.: (+420) 605 246 705

Kde nás najdete